-45%

Arginine 3 120 tabliet - ActivLab

Obľúbené
Kód produktu: aa31
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90€

10,90€ 19,90€

Porovnať

Arginine 3 120 tabliet - ActivLab

Arginín stimuluje tvorbu rastového hormónu HGH. Mimo to tiež je prekurzor oxidu dusnatého (NO), ktorý zrýchluje krvný tlak a tým zlepšuje výživu a rast svalov.

Arginine3 obsahuje tri rôzné formy arginínu (každá sa inak absorbuje a metabolizuje). Receptúra bola vytvorá aby hladina arginínu v krvi bola maximálne dlho udržovaná a tým aby se predlžila jej činnosť.

Doporučené dávkovanie:

V tréningové dni 2 kaps. pred tréningom, 2 kaps. po tréningu. V netréningové dni 1 kaps. pred raňajkami a 1 kaps. pred spaním. Maximálná denná dávka nesmie byť prekročená.

Zloženie:

L-arginín, L-arginín-alfa-ketoglutarát, arginín piroglutamat, protihrudkujúca látka E470b, obal (želatina, farbivo E171).

Produkt obsahuje stopy sóje, pšenicy a orechov.

Nutričná hodnota / netrénigové dni 2 kaps. / tréningové dni 4 kaps

  • L-arginín 1000 mg / 2000 mg
  • L-arginín-alfa-ketoglutarát 400 mg/800 mg
  • Arginín piroglutamat 400 mg/800 mg

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Pred užívaním sa poraďte s vašim praktickym lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujete v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Vyrobené v zariadení, kde sa spracováva mlieko, sója, pšenica, orechy, arašidy, vajcia a korovce. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie