-46%

Mutant Mass 6800 g

Obľúbené
Kód produktu: pmm6gtt11C16F2
✅ Darček k produktu - Tribulus Terrestris 120 tabliet
✅ Mutant Mass je najpredávanejším produktom na budovanie svalstva v EÚ
✅ Vysokokvalitný gainer, ktorému ťažko hľadať konkurenciu
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90€

37,90€ 69,90€

Porovnať

Mutant Mass 6800 g

Najnovší Mutant Mass od PVL - u nás najnovší obal, nové vylepšené zloženie a chuť. Najlepšia cena na Fit Life Športová výživa a doplnky výživy.


Popis produktu

 1. Vybuduj si rešpekt: tak nečakaj, zmutuj na svalnatého borca.
 2. Najlepší pomer ceny a kvality. Balenie 6,8 kg obsahuje až 104 dávok.
 3. Mutant Mass je najpredávanejším produktom na budovanie svalstva v EÚ.

PVL MUTANT MASS 6800 g - Fit Life Športová výživa a doplnky výživy

ČISTÉ A OHROMNÉ SVALY

Toto je gainer na ktorý ste čakali! Mutant Mass bol zostavený v spolupráci s výhradne tvrdo cvičiacimi atlétmi, ktorý požadujú silu, absolútnu veľkosť a Maximálny výkon. Ak to myslíte s naberaním čistej svalovej hmoty vážne, Mutant Mass je odpoveď.

MUTANT MASS - VEDECKÉ PREDPOKLADY

 1. Mutant Mass bol vyvíjaný viac ako 2 roky a je založený na dôkazoch vedy.
 2. Ešte dôležitejšie je, že práve skončilo testovanie v posilňovniach na skutočných atlétoch.
 3. Výsledok? Ak raz denne pridáte jednu dávku Mutant Massu k svojej obvyklej strave, môžete pribrať až 2,5 kg čistých svalov a behom ďalších 14 dní zvýšiť svoj Bench-press o 5-10 kilogramov a zväčšiť hrudník až o 2,5 cm.
 4. To nie je raketová veda, len Mutant Mass plní svoju prácu.

AKO MUTANT MASS PRACUJE?

K naberaniu ohromných blokov svalov, ktorých si ľudia všimnú, potrebujete najprv svaly zlomiť (to robí tvrdý tréningov posilňovni) a následne vaše vyčerpané svaly poriadne nakŕmiť. Ak prijímate 4 jedlá denne, berte dávku Mutant Mass hneď po tréningu. Pocítite ako sa vaše svaly vzpínajú silou, ako sa precízne vytvorená zmes živín dostáva priamo do svalov.

PREČO POTREBUJEM ROZLIČNÉ PROTEÍNY?

Desať tých najlepších proteínov dodávajúcich ohromné spektrum aminokyselín zabezpečuje ešte väčší svalový rast. Táto patentovaná technológia je vytvorená k pretlačeniu väčšieho množstva využiteľného proteínu do svalu tak, aby postupne zaplavila vaše svaly vlnou di, tri a oligo peptidových aminokyselín z týchto proteínov. 92% tých, ktorý sa pokúšajú nabrať čistú svalovú hmotu, nemôžu túto hmotu nabrať, pretože užívajú zlý proteín. ISO-STACK 10 je perfektný sám o sebe, pokiaľ je ale navyše zmiešaný so špecifickými karbohydrátmi a lipotermickými tukmi ako v Mutant Masse, potom môže tento proteín robiť presne svoju prácu – budovať čistú svalovú hmotu.

VIEM ŽE PROTEÍN BUDUJE SVALY – NAČO SÚ KARBOHYDRÁTY A TUKY?

Svalové tkanivo je tvorené výhradne proteínmi. Ale pokiaľ tvrdo trénujete a snažíte sa pridať silu a svaly, musíte  byť schopný dostať proteín priamo do svalov! Najväčší problém u ľudí ktorý majú problém s priberaním váhy je to, že je proteín vyčerpaný skôr než sa dostane do svalov. K doplneniu vašej telesnej energie potrebujete adekvátny zdroj ozajstného paliva. – karbohydrátov

AKO DOBRÝ JE MUTANT MASS?

V skutočnom teste 230 kvalitných cvičiteľov užívalo MUTANT MASS po 10 dní a tu sú výsledky:

 1. 96% zachutil!
 2. Priemerný nárast hmoty v 10 dňoch bol 3,7 libry
 3. 92% hlásilo nárast bicepsu a objemu hrudníku
 4. 87% hlásilo zníženie telesného tuku
 5. 92% hlásilo zvýšenie energie
 6. 87% hlásilo že sú ich svaly napnutejšie a silnejšie
 7. 100% odporúča pokiaľ chcete nabrať čistú svalovú hmotu !

Dávkovanie

Základná doporučená dávka je 65-130 g (1 až 2 odmerky) zmiešať s 200-400ml vody alebo mlieka, hodinu pred a ihneď po tréningu. V netreningový deň k zvýšeniu účinnosti odporúčame 2 x denne 65-130 g (1 až 2 odmerky) medzi jedlami.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty: (príchuť vanilla ice cream)v 2 odmerkách (130g)v 4 odmerkách (260g)v 100 g
Energia530 kcal/2 215 kJ1 060 kcal/4 430 kJ410kcal/1700kJ
Bielkoviny26 g52 g20 g
Sacharidy91 g182 g70 g
z toho cukry19 g38 g14,6 g
Tuky7 g14 g5,4 g
z toho saturované tuky4 g8 g3,1 g
Sodík210 mg420 mg160 mg
Vláknina2 g4 g1,5 g

Zloženie

Waxy Maize (Waxy Corn) Starch, maltodextrin, whey protein concentrate and protein matrix (whey protein concentrates, milk protein concentrate, milk protein isolate, micellar casein, calcium caseinate, whey protein isolate, whey protein hydrolysate, modified milk ingredients, egg albumen), thickener: defatted  sooybean, coconut MCT oil powder (coconut oil, corn syrup solids), sodium caseinate, dipotassium phosphate, emulsifier: mono & diglycerides, anticaking agent: silicon dioxide, preservative: sulfur dioxide (E220), sextrose (monohydrate), waxy barley starch (contain gluten), glutamine peptide (from wheat protein - contains gluten), thickeners: guar gum and/or xanthan gum, sunflower seed oil, fructose, vanillin, natural and artificial flavours, sweetener: sucralose (E955) (135 mg/260 g), cinnamon powder, cinnamon extract (cinnulin PF brand), inulin, flax seed powder, colostrum, whole oat powder, emulsifier:soya lecithin.


Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Informácie pre alergikov: Obsahuje mlieko, vajcia, pšenicu, sóju, ovos, jačmeň, kukuricu, ľan, kokos, siričitany, slnečnicové semienka a škoricu. Vyrábané v podniku, ktorý spracúva glukosamín, ryby, arašidy, orechy a sezamové semienka.

Tribulus Terrestris prirodzene zvyšuje hladiny testosterónu, výkon, silu a regeneráciu

 

GymBeam Tribulus Terrestris 120 tabliet Fit Life doplnky výživy pre športovcov

 

Tribulus Terrestris je testosterónový booster, vyrobený z rastliny s názvom Kotvičník zemný, ktorú využívali už starovekí liečitelia v Číne, Indii a Mezopotámii. Používa sa až dodneška aj v medicíne kvôli svojmu širokospektrálnym účinkom. Dokáže totiž zvýšiť hladinu testosterónu až o 30%, a preto je vhodný pre ľudí s výbušnejším typom cvičenia, na zvýšenie sily a podporu rastu svalovej hmoty. Tribulus Terrestris je ideálnym stimulantom pre zvýšenie telesného výkonu, zvýšenie sily, vytrvalosti, regenerácie svalstva, avšak napomáha tiež pri sexuálnej aktivite. 

 

Čo na Tribulus Terrestris hovoria štúdie? 

Podľa štúdií užívanie Tribulusu zvyšuje hladinu testosterónu o viac ako 30%, a funguje na tom princípe, že zvyšuje hladinu luteinizačného hormónu (LH), čím podmozgová žľaza zvyšuje tvorbu testosterónu v organizme. Je prírodnou alternatívou syntetických anabolických hormónových prípravkov. Zvýšená hladina testosterónu podporuje bielkovinovú syntézu a pozitívnu dusíkovú rovnováhu.

 

Tribulus Terrestis a jeho účinky

 • prírodný stimulant na zvýšenie hladiny testosterónu,
 • podporuje regeneráciu,
 • podporuje nárast svalovej hmoty,
 • podporuje zvýšenie výdrže a sily, vďaka zvýšenej hladiny testosterónu,
 • podporuje zvýšenie fyzického výkonu,
 • zvyšuje sexuálnu aktivitu a zlepšuje libido,
 • doplňuje výživu k podpore spermatogenézi,
 • vplýva pozitívne na obranyschopnosť organizmu a imunitný systém. 
 

Pre koho je určený? 

Tribulus Terrestis je určený pre športovcov, ktorí požadujú bezpečné a legálne zvyšovanie hladiny testosterónu, zväčšenie svalovej hmoty a zvýšenie sexuálnej aktivity. Ocenia ho preto kondiční a profesionálni športovci a je vhodný pre všetky druhy fyzicky náročných športov. 

 

Zloženie

Tribulus Terrestris extrakt, Mikrokryštalická celulóza (E460), Rastlinný stearan horečnatý E470b a Fosforečnan vápenatý E341.


Dávkovanie

Tribulus by ste mali užívať po 2 tablety denne (jednu ráno a jednu večer), ak ste športovec do 80 kg, a 3 tablety (1 ráno a 2 večer), ak máte nad 80 kg. Po doužívaní balenia odporúčame 4- týždňovú prestávku od Tribulusu.  

 

Upozornenie

Nevhodné pre tehotné, dojčiace ženy a deti!

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty1 dávka (2 tab)
Energetická hodnota3,3 kJ / 0,7 kcal
Tuky0 g
Bielkoviny0 g
Sacharidy0 g
Tribulus Terrestris1200 mg

 

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie