Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-40%

Zinc180 tabliet - 6PAK

Obľúbené
Kód produktu: 7F8685
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

5,90 € 9,90 €

Porovnať

Zinc180 tabliet - 6PAK

ZINC od 6Pak Nutrition sa považuje za výborný prípravok s obsahom zinku. Je charakteristický až 60 mg zinku v jednej tablete.

Zinok je takou minerálnou látkou, ktorá zohráva množstvo úloh pri činnosti nášho organizmu, a je jedinou kovovou látkou, ktorú možno nájsť v každej enzýmovej skupine. Zinok prispieva k normálnej syntéze DNA; k normálnej zásaditosti kyselín a metabolizmu sacharidov, k správnym kognitívnym funkciám, k normálnym procesom plodnosti a rozmnožovania, k normálnemu metabolizmu makro živín a mastných kyselín, k správnemu využitiu vitamínu A, k normálnej syntéze bielkovín, k udržiavaniu normálneho stavu kostí, vlasov, pokožky a nechtov, k udržiavaniu normálneho stavu hladiny testosterónu v krvi, k udržiavaniu správneho videnia, k normálnej činnosti imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, a zohráva tiež úlohu pri delení buniek.*

* Vedecky dokázané tvrdenia Európskym úradom pre bezpečnosť potravín (EFSA), povolené Európskou komisiou (EC).

Dávkovanie:

Odporúča sa užívať 1 tablety s jedlom.

Informácia pre alergikov:

Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy ani zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!

Balenie:

90 tabliet – 360 dávok

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie