Na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti používame súbory cookies.

-25%

Creatine 120 tabliet - 6PAK

Obľúbené
Kód produktu: 6pc1B1BE1E
Dostupnosť:

Skladom

Doručenie od 2,90 €

5,95 € 7,90 €

Porovnať

Creatine 120 tabliet - 6PAK

Kreatín je látka, ktorá sa prirodzene nachádza vo svalových bunkách. Jeho syntéza vyžaduje tri aminokyseliny, tj metionín, arginín a glycín. Množstvo kreatínu v ľudskom tele je asi 120-140 g. Väčšina (95 - 98 %) je lokalizovaná vo svalových bunkách a vyskytuje sa v dvoch formách, t.j. voľný kreatín a kreatínfosfát, ktorý vzniká po tom, ako sa kreatín viaže na zvyšok kyseliny fosforečnej. Vo svaloch je asi 3-4x viac kreatínfosfátu ako ATP, teda adenozíntrifosfát. Medzi úlohy kreatínfosfátu patrí v prvom rade zabezpečenie energie na obnovenie použitých častíc ATP, ktoré sú hlavným zdrojom energie počas kontrakcie pracujúcich svalov. Oplatí sa teda doplniť kreatín? Áno, samozrejme! Najmä keď vieme, aké funkcie vykonáva v ľudskom tele.

Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť najmä v prípade po sebe nasledujúcich krátkych, vysoko intenzívnych fyzických cvičení. Priaznivý účinok jeho použitia sa pozoruje pri konzumácii 3 g denne. Ak vykonávate vysoko intenzívne fyzické cvičenia, tento produkt je ideálnym doplnkom vašej dennej stravy v kombinácii s príslušným tréningom.

Výhody:

  1. V každej dávke 2 640 mg čistého kreatínu
  2. Komfortné užívanie vďaka tabletovej forme
  3. Až 40 dávok v balení

Dávkovanie

Užívajte 3 tablety, zapite dostatočným množstvom tekutiny. Tablety nehryzte. Užívajte 1x denne, ráno, pred tréningom alebo ihneď po tréningu. Užívajte v tréningové dni.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky:3 tbl.
Počet dávok v balení: (120 tbl.)40
Kreatín monohydrát3 000 mg
z toho kreatín2 640 mg

Zloženie

Monohydrát kreatínu (62,5 %), plnivá (mikrokryštalická celulóza, škrob), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín).

Informácie pre alergikov

Môže obsahovať stopy mliečnych výrobkov, sóje, zŕn obsahujúcich lepok (pšenica), vajec, zeleru a horčice.

Upozornenie

Neužívajte, ak máte alergiu na niektorú zo zložiek prípravku. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu a chlade. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Hodnotenia (0)

0,0

Napísať hodnotenie